B2B obchod v praxi – vyjednávání o nejvyšší ceně v praxi

Záznam z živého vysílání.

Společně s @Josef Bártík si popovídáme o tom, jak z našeho pohledu vypadá B2B obchod v dnešní praxi.

Jsme oba praktici, takže nečekejte žádné suchopárné tlachání, ale pořádný nářez o tom, jak vyjednávat o nejvyšší ceně v praxi už s první nabídkou. S Josefem nás pojí láska k praktickému byznysu o které si v rozhovoru povídáme, výsledky, kterých dosahujeme ve firmách a také vývoj, který B2B byznys ovlivňuje.


Mít dobře spočítáno jakou cenu potřebujete, abyste přinášeli zisky je základ pro dobrou energii celého byznysu od záměru, až po realizaci u konkrétního zákazníka.
Nenechat se zviklat nízkou cenou konkurence a rozhodněte se si svou cenu ustát. Stejně důležité jako nastavení ceny je i kvalitní servis, kvalita výrobku nebo služby kterou zákazníkům přinášíte.

V rozhovoru také řešíme, proč nestačí točit obrat a vytvářet ztrátu.

Jak je důležité tvořit zisk už při samotném nacenění zakázky, aby docházelo k ocenění kvality vaší práce a k dobré energii si přitahovat pouze platící zákazníky, kteří kvalitu i hodnotu vaší práce ocení.

Kéž je pro vás náš rozhovor inspirací. Vítejte.


Zajímají vás další živá vysílání?

Sdílení:

Zeptej se svého mentora

Žij svoje sny. Mým posláním je rozvíjet jednotlivce
i pracovní týmy. Motivuji skálopevně rozhodnuté lidi
pro změny ve svém životě.

Posilovat duši a prožívat naplněný život  v rovnováze je stejně důležité, jako chodit do posilovny a trénovat krásné křivky fyzického těla.