workshop

Efektivní obchodník ve firmě

Kurz Efektivní obchodník ve firmě se zaměřuje na efektivní práci obchodu od definice cíle a záměru majitele, který je klíčový pro správné směrování a budování kvalitního obchodu, přes práce na obchodu a obchodnících až po rady tipy, triky z praxe, které obchod přináší. Praktické návody všeho co v praxi funguje a taky všeho, co opravdu nefunguje. Kvaltiní obchod je hybnou silou celé firmy, je třeba ho nepodceňovat, ale zaměřit se kvalitní budování obchodu ve vaší firmě. Kurz poskytuje praktické návody a techniky, jak dosáhnout úspěchu v obchodě, a zaměřuje se i na dlouhodobou perspektivu.

Kdy?

3. – 4. 6. 2024

08:30 – 09:00 Prezence
09:00 – 17:00 Odborný program

Kde?

Eliščino nábřeží 322/35 Hradec Králové

Za kolik?

8600 Kč + DPH

Co získáte?

Obchodníci získají konkrétní nástroje a strategie, jak efektivně vyjednávat a dosahovat cílů v podobě ziskových zakázek. Naučí se lépe pracovat se slevami a stanovit správnou cenovou politiku a pochopí, proč je důležité netočit pouze obrat, ale zaměřit se na tvorbu zisku a budování trvalých vztahů se zákazníky. Majitelé, obchodní ředitelé a vedoucí obchodu si odnesou cenné rady tipy, návody a obchodní postupy mé praxe.

Kurz se věnuje tématům jako jsou:

  • proč je důležitá definice záměru pro budování obchodu ve firmě
  • jak se zaměřit na cílového zákazníka
  • proč je důležité zdražit, netočit jen obrat a generovat pouze ztrátu
  • jak pracovat s akvizicemi  a novými zákazníky a vyjednáváním o nejvyšší ceně
  • práce s cenovými nabídkami a nastavování platebních podmínek
  • efektivní práce obchodníka u zákazníků při služebních cestách 
  • jak vyhledávám ideální obchodníky a jak s nimi pracuji ve firmách B2B pracuji

Kurz tak nabízí cenný vhled do mé obchodní praxe a na konkrétních příkladech ukazuje, jak důležitá je pro obchodní tým strategie a práce se záměrem a cílovou skupinou. Získáte praktické návody, jak na zvýšit tržby i zisky v krátkém čase.

Cílem tohoto kurzu je tedy nejen poskytnout praktická řešení pro obchodníky, ale i prostřednictvím konkrétních příkladů a osvědčených postupů ukázat, jak efektivně řešit situace, které brání zvyšování zisků     a prodejů.

Pro koho je workshop určen?

Kurz je vhodný pro majitele, jednatele, obchodní ředitele, obchodníky a vedoucí obchodu, stejně jako pro všechny, kdo touží po získání základních znalostí a dovedností v oblasti obchodu.

Je ideální pro firmy, kterým chybí obchodní aktivity, nebo které se potýkají se stagnací. Taktéž pro podniky, kde majitelé sami obchodují a hledají způsoby, jak zvýšit tržby a zisky.

Kurz je určen všem, kdo chtějí rozvinout své obchodní dovednosti a také všem, komu se nedaří rozvíjet obchod.  Je vhodný firmám, kde obchod zcela chybí, nebo stagnuje.

Kdo workshop povede?

Ivana Vítková

Jsem Ivana Vítková a již 27 let se věnuji budování a vedení obchodních týmů s prokazatelnými výsledky v B2B. Pomáhá firmám budovat efektivní obchodní týmy, zavádět inovativní obchodní i marketingové strategie a dosahovat tak trvalého růstu. Zároveň podporuji jednotlivce na jejich cestě za profesním i osobním rozvojem. Velmi ráda pomáhá nejen výrobním firmám budovat obchod tam, kde zcela chybí, protože doposud obchodoval majitel nebo tam, kde obchod stagnuje a je potřeba ho „nakopnout“.